Konkurs

Ogłaszam konkurs!

Wygrać można projekt koncepcyjny ogrodu wykonany przez Zieloną Scenerię. Oprócz głównej nagrody mamy do rozdania kalendarze kieszonkowe i torby materiałowe z logo Zielonej Scenerii. Konkurs będzie trwać przez kilka dni. Należy odpowiedzieć na pięć pytań, które będą systematycznie pojawiać się na fanpage'u Facebooka. Dla najbardziej aktywnej osoby, która odpowie na wszystkie pytania, przygotowana jest nagroda główna. Poniżej przedstawiam regulamin konkursu oraz nagrody.

Regulamin

1. Pytania konkursowe pojawiać się będą na fanpage'u Facebooka www.facebook.com/ZielonaSceneria od środy 28.01.2015 do niedzieli 01.02.2015 w godzinach popołudniowych.

2. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie oraz polubić post z zadanym pytaniem.

3. Na pytanie należy opowiedzieć przesyłając wiadomość prywatną na facebook'owej stronie.

4. Każdego dnia wygrywa osoba, która pierwsza odpowie na pytanie. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do nagrodzenia dodatkowych osób biorących udział w konkursie. Na tym etapie konkursu do wygrania będą kalendarze kieszonkowe i torby materiałowe z logo Zielonej Scenerii.

5. Nagrodą główną w konkursie jest projekt koncepcyjny ogrodu. Otrzyma go osoba, która odpowie najszybciej na wszystkie pięć pytań zadawane w kolejnych dniach i polubi wszystkie posty z pytaniami konkursowymi oraz będzie aktywnie uczestniczyć w promowaniu konkursu.

6. Rozstrzygniecie konkursu, czyli rozdanie nagród za prawidłowe odpowiedzi na codziennie zadawane pytania oraz nagrody głównej, nastąpi 04.02.2015.